Tisztelt Ügyfeleink!
Tájékoztatjuk Önöket, hogy 2026. július 1-jén (szerdán) a Köztisztviselők Napja alkalmából a Hivatal zárva tart, az ügyfélfogadás szünetel.
2026. július 3-án (pénteken) technikai okok miatt az ügyfélfogadás szünetel.
Kérjük szíves megértésüket és türelmüket!